Czym wypełnić kosz prezentowy na święta

Chcesz zaskoczyć swoich klientów, kontrahentów i współpracowników miłym gestem na święta? To dobra okazja do wręczenia prezentu oraz podziękowania za dotychczasową pracę. Zobacz, czym wypełnić kosz prezentowy, aby zrobił świetne wrażenie!

Wypełniając kosz prezentowy na święta, zadbaj o odpowiednią oprawę!

Na początek warto przygotować bazę, która będzie stanowić miejsce gotowe do wypełnienia. Wybierz kosz, drewnianą skrzyneczkę, tekturowe opakowanie otwierane od góry albo ozdobne pudełko. Wnętrze nie powinno zostać puste. Dlaczego? Nie będzie to wyglądać estetycznie, a poza tym umieszczone wewnątrz produkty mogą się przemieszczać pod wpływem transportu. Wybierz zatem estetyczne wypełnienie, np. w postaci włókniny drzewnej, bibuły do pakowania albo ozdobnego materiału. 

Pudełko już na pierwszy rzut oka powinno kojarzyć się ze świętami Bożego Narodzenia. W tym celu zastosuj kolorowe wstążki dzwonki albo sznurki jutowe. Te ostatnie doskonale sprawdzą się w stylu eko.

Kosze prezentowe dla firm – pomyśl o indywidualnym charakterze

Przede wszystkim kosze prezentowe dla firm powinny być dopasowane do charakteru branży. Nie trzeba od razu inwestować we wszystkie produkty kojarzące się z pracą. Przyda się humorystyczny akcent albo praktyczne gadżety z logo.

Ważny jest też indywidualny akcent, nawet drobny, np. w postaci ręcznie podpisanej kartki z życzeniami. To świetna okazja do podziękowań oraz miłych słów dla pracownika, kontrahenta czy klienta.

Pomysły na wypełnienie kosza prezentowego

Jeśli już będziesz mieć przed sobą puste opakowanie z estetycznym wypełniaczem, trzeba wybrać odpowiednie produkty. Skup się na doborze takich podarunków, które będą ponadczasowe, ale jednocześnie wyjątkowe i wysokiej jakości. Popularne stało się umieszczanie w koszach prezentowych dla firm słodkości oraz napojów. Warto też zadbać o akcent świąteczny, np. pierniki, dekorację do postawienia czy świecę.

Doskonałym pomysłem jest włączenie lokalnych produktów, które odzwierciedlają regionalne smaki i tradycje. Może to być na przykład artystycznie wykonana czekolada z lokalnej manufaktury, wyborne wina z pobliskich winnic czy ręcznie robione przetwory.

Warto uwzględnić elementy, które będą miały dłuższy okres przydatności lub uniwersalny charakter np. eleganckie akcesoria biurowe, stylowe notesy czy nawet małe gadżety technologiczne. To nie tylko praktyczny gest, ale także sposób na przypominanie o Twojej firmie przez dłuższy czas.

Postaw na gotowe kosze prezentowe dla firm!

Jeśli nie masz pomysłu na to, czym wypełnić kosz prezentowy oraz jak go udekorować – postaw na gotowe rozwiązania. Na rynku nie brakuje propozycji, które różnią się wielkością i wartością. W sklepie Caprea masz do dyspozycji kuferki z kubkami, herbatą, słoikiem konfitury czy słodkościami: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/boze-narodzenie/kosze-prezentowe/. Nie brakuje też koszy prezentowych z alkoholem oraz pralinami kojarzącymi się z ekstrawaganckim podarunkiem.

Dużą popularnością cieszą się ponadczasowe produkty, czyli czekolady, kakao, ciasteczka, orzechy, różne kawy oraz herbaty. Z pewnością spodobają się klientom, niezależnie od branży. Gotowych koszy prezentowych nie trzeba już dodatkowo ozdabiać, co znacznie oszczędza czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here