Dlaczego warto zaopatrzyć swoją firmę w szafę BHP?

0
1381

Zastanów się, jak dużą ilość sprzętu BHP i wszelkiego rodzaju przyrządu pomiarowych masz na wyposażeniu w swoim zakładzie? Cała masa narzędzi i odpowiednia odzież ochronna dla każdego pracownika. Z pewnością jest tego sporo. Teraz pomyśl, ile czasu każdego dnia tracicie na poszukiwania sprzętu i odzieży rozrzuconej po różnego rodzaju szatniach, schowkach, warsztatach, biurach czy innych pomieszczeniach? To wszystko ma negatywny wpływ na wydajność pracowników, a w konsekwencji na pracę całego przedsiębiorstwa. Można jednak temu w prosty sposób zaradzi

Zastanów się, jak dużą ilość sprzętu BHP i wszelkiego rodzaju przyrządu pomiarowych masz na wyposażeniu w swoim zakładzie? Cała masa narzędzi i odpowiednia odzież ochronna dla każdego pracownika. Z pewnością jest tego sporo. Teraz pomyśl, ile czasu każdego dnia tracicie na poszukiwania sprzętu i odzieży rozrzuconej po różnego rodzaju szatniach, schowkach, warsztatach, biurach czy innych pomieszczeniach? To wszystko ma negatywny wpływ na wydajność pracowników, a w konsekwencji na pracę całego przedsiębiorstwa. Można jednak temu w prosty sposób zaradzi, a odpowiedzią jest szafa BHP.

Szafa BHP – wszystko w jednym miejscu

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, lepsza organizacja w miejscu pracy to same zalety. W szafie BHP możesz przykładowo przechowywać cały sprzęt dielektryczny, jaki posiadasz. Przenośne uziemiacze, dielektryczne chwytaki, buty ochronne, kalosze i rękawice elektroizolacyjne, a także po prostu odzież BHP i przyrządy pomiarowe. W zależności od potrzeb niezbędny może być zakup kilku szaf. To jednak dobra inwestycja, która zwróci Ci się z nawiązką. Bałaganowi i nieporządkowi mówimy stanowcze nie!

Szafa BHP – dłuższa żywotność wyposażenia

Ile to już razy zdarzyło się zagubić jakiś sprzęt lub go uszkodzi, bo ktoś go rzucił w przypadkowym miejscu? A może po prostu zostawił go tam, gdzie mógł, bo konkretnej lokalizacji do jego przechowywania nikt nie wyznaczył? No właśnie. Odpowiednia organizacja dzięki szafie BHP to również dłuższa żywotność całego wyposażenia, a to już bezpośrednio wpływa na znaczące obniżenie kosztów. W końcu ile razy można kupować nowe mierniki, kamery termowizyjne czy rękawice ochronne?

Szeroki asortyment szaf BHP

W egsystem-sklep.pl znajdziesz szeroki wybór szaf na sprzęt ochronny dopasowanych do Twoich potrzeb. Mamy w ofercie nie tylko typowe szafy na sprzęt BHP czy elektroizolacyjny, ale również szafki do przechowywania gaśnic (z polietylenu lub blachy – w zależności od wymagań klienta).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here