Dopasowane lustro łazienkowe

Duże zwierciadło, w którym możemy się przeglądać podczas codziennej toalety to nieodłączny element wyposażenia praktycznie każdej współczesnej łazienki. Przedmioty tego typu, poza podstawową ich funkcją, pomagają również w optycznym powiększeniu wnętrza. Zatem na im większy model lustra na wymiar lub jego gotowej wersji się zdecydujemy, tym wnętrze łazienki będzie sprawiało wrażenie bardziej przestronnego.

Popularne wersje luster łazienkowych

Kilkanaście lat temu dominowała moda na lustra rozmiarem dopasowane do szerokości umywalki. Dziś już takich ograniczeń nie ma. Jeśli zatem chcesz zagospodarować całą ścianę, wystarczy znaleźć produkt o interesującym Cię kształcie i preferowanym rozmiarze. Lustro na wymiar będzie doskonałym wyborem dla osób dysponujących dużą łazienką lub łazienką o nietypowym kształcie, do której standardowe produkty ze sklepu zwyczajnie nie pasują. Wystarczy wybrać interesujący wzór i zlecić przygotowanie lustra pod wymiar, o wielkości i kształcie dopasowanym do własnych potrzeb. W katalogu cieszących się największą popularnością luster, prócz ich tradycyjnych, prostokątnych wersji, znajdują się również lustra okrągłe. Dużym zainteresowaniem kupujących, zwłaszcza osób dysponujących nieco mniejszymi łazienkami, w których brakuje miejsca na montaż dużego, eleganckiego zwierciadła, cieszą się szafki z frontami wykończonymi lustrem. Do najnowszej, zyskującej na popularności kategorii luster zalicza się ich podświetlane wersje, w których ramy lub tylną część uzupełniono taśmą ledową.

Produkt gotowy czy lustro na wymiar?

W standardowych łazienkach, w których brakuje miejsca na stosowanie ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, większość osób decyduje się na gotowy produkt ze sklepu. Jeśli jednak mamy ciekawy pomysł na stworzenie oryginalnej dekoracji łazienkowej, przycięte do naszych specyficznych potrzeb lustro na wymiar będzie lepszym wyborem od gotowca. Na rynku działa wiele firm specjalizujących się w realizacji tego typu usług. Co więcej, część sklepów z wyposażeniem łazienkowym również świadczy takie usługi, oferując zwierciadła o wymiarach dostosowanych do potrzeb swoich klientów.

Zakup gotowego lustra w ramie, szafki łazienkowej z lustrzanym frontem lub jego podświetlanej wersji bez ramy to opcja dedykowana osobom, które korzystają ze sprawdzonych rozwiązań i na urządzenie łazienki nie chcą przeznaczać dużych pieniędzy. Jeśli masz pomysł na ciekawą aranżację i chcesz, by domowa łazienka stała się miejscem niepowtarzalnym, lepszym wyborem będzie zamówienie lustra w rozmiarze dostosowanym do Twoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here