Nowoczesna umywalka do łazienki

Nowoczesna umywalka nablatowa to coraz częściej spotykane rozwiązanie we współczesnych mieszkaniach i domach. Osadza się ją na blacie, dzięki czemu wystaje lekko ponad jego powierzchnię, a pozostałe jej części, jak syfon i rury, ukryte są wewnątrz szafki. Jakie są zalety takiego rozwiązania w aranżacji łazienki?

Zalety umywalek nablatowych

Umywalka nablatowa pozwala na dużo bardziej funkcjonalne urządzenie łazienki. Zajmują one bowiem niewiele miejsca na szafce, co pozwala na wygodne ustawienie na blacie kosmetyków lub innych akcesoriów używanych codziennie. Dzięki wystawaniu krawędzi umywalki ponad blat, zapobiega ona także rozchlapywaniu wody na zewnątrz, przez co całe pomieszczenie łatwiej utrzymać w porządku. Miejsce styku umywalki z blatem jest na tyle odsłonięte, że nie gromadzi się w nim żaden trudny do usunięcia brud. Mało estetyczne elementy montażowe umywalki są ukryte pod blatem, choć można je oryginalnie wyeksponować, zwłaszcza w łazienkach utrzymanych w lekko industrialnym stylu.

Do jakich łazienek pasują umywalki nablatowe?

Umywalka nablatowa oferowana przez sklep remontowo-budowlany Bricoman (https://www.bricoman.pl/artykuly-sanitarne/ceramika-biala/umywalki-postumenty-i-polpostumenty) to rozwiązanie, które spodoba się zwłaszcza osobom podążającym za nowoczesnymi trendami w urządzaniu mieszkań i domów. Dostępne w ofercie umywalki mają bardzo zróżnicowane rozmiary i kształty, co pozwala dopasować je harmonijnie do wymarzonej aranżacji w łazience. Wykonywane są również często z nietypowych materiałów, dzięki czemu nie musimy ograniczać się do wyboru wyłącznie białej, ceramicznej umywalki. Modele wykonane z naturalnego kamienia czy hartowanego szkła odznaczają się niezwykłym wyglądem, przez co nie tylko stają się praktycznym elementem wyposażenia, ale wręcz detalem zdobiącym i nadającym całości urządzenia łazienki wyrafinowanego charakteru. Umywalka nablatowa może być przy tym zamontowana w pomieszczeniu o dowolnych rozmiarach. Sprawdzi się zarówno w obszernych pokojach łazienkowych, jak i niewielkich łazienkach w bloku. Wszystko zależy wyłącznie od rozmiaru, na jaki się zdecydujemy.

Oryginalna forma umywalek nablatowych i wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane powodują, że nie należą one do najtańszych elementów wyposażenia łazienki. W przypadku ograniczonego budżetu na urządzenie łazienki może to być główną wadą takiego rozwiązania. W ofercie Bricoman można jednak znaleźć modele nowoczesnych umywalek nablatowych w wyjątkowo korzystnych cenach, co pozwoli na ich zakup bez rujnowania nawet najskromniej zaplanowanego budżetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here