Nowoczesne kabiny prysznicowe - trzy rozwiązania od New Trendy

Wybór kabiny prysznicowej zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest ogólna stylistyka łazienki, czyli przede wszystkim wygląd płytek i ceramiki. Drugi to wielkość pomieszczenia, która może nas ograniczyć lub zasugerować pewne rozwiązania. Na wszystkie okoliczności przygotowana jest firma New Trendy – producent kabin prysznicowych i związanych z nimi akcesoriów. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy zarówno rozwiązania kompaktowe, przeznaczone do niewielkich łazienek, jak i zajmujące dużą powierzchnię prysznice o prostokątnym kształcie. Zapraszamy do przeczytania krótkiego przeglądu kabin New Trendy!

New Trendy New Modus Black

Duża kabina typu walk-in przeznaczona jest do przestronnych pomieszczeń. Świadczy o tym jej konstrukcja. Ponieważ nie ma ona zamknięcia, odległość od wylotu wody do miejsca, w którym do niej wchodzimy musi być dość znaczna. Model New Modus Black zbudowany jest z hartowanego szkła pokrytego powłoką Active Shield – możemy być absolutnie pewni trwałości tego materiału. Jest on jednak nie tylko praktyczny, ale i bardzo elegancki, podobnie jak elementy profilu i wsporniki. Mają one czarny kolor, który uchodzi za najmodniejszy. Subtelny design nie przytłacza pozostałych znajdujących się w łazience elementów wystroju, ale delikatnie podkreśla zarys kabiny. New Trendy New Modus Black to przedstawiciel rozsądnego minimalizmu.

New Trendy New Komfort Black

Nie tylko duże, prostokątne kabiny wykorzystują czarny kolor. Dobrym tego przykładem jest New Trendy New Komfort Black. To półokrągła kabina prysznicowa, która spośród konkurencji wyróżnia się właśnie barwą elementów tworzących profil. Projekt został stworzony z myślą o jasnych łazienkach, w których ma stanowić kontrast dla białych płytek i ceramiki. Opisywana kabina New Trendy będzie znakomicie współgrać z brodzikiem o jasnym kolorze. Aby zestaw prezentował się najlepiej, należy dokupić do niego zestaw natryskowy w tym samym kolorze, co profil New Trendy New Komfort Black.

New Trendy Feria

Jeśli interesują Cię bardziej klasyczne rozwiązania, polecamy białą kabinę prysznicową New Trendy Feria. Zwykłe, przesuwne drzwi, tradycyjny brodzik (w zestawie) i szkło perłowe. Wszystkie te elementy, szczególnie gdy dodamy do opisu chromowany profil, składają się na niezwykle elegancki wygląd zestawu. Polski producent New Trendy słynie z dbałości o szczegóły wykonania i model Feria stanowi potwierdzenie tej tezy.

Niezależnie od ogólnych założeń dotyczących wyglądu łazienki i obiektywnych warunków wpływających na jej wykończenie, warto zwrócić uwagę na kabiny prysznicowe New Trendy. Asortyment tej polskiej firmy bierze pod uwagę bardzo różne gusta!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here