Nowy telewizor i meble

Nowy rok rozpoczął się już prawie miesiąc temu i obok postanowień noworocznych mamy też z pewnością listę zakupów, które chcielibyśmy w 2019 roku zrealizować. Każdy marzy bowiem o czymś, co odmieniłoby wnętrze naszego domu i sprawiło, że będzie ono wyglądało olśniewająco. Sam mam podobnie i staram się rok w rok zamienić stary sprzęt na nowy i dać sobie trochę radości. W 2019 roku postanowiłem, że czas zakupić nowe meble, oraz telewizor 4K i głośniki do salonu. Często bywa bowiem tak, że mamy z żoną dużą ochotę na to, żeby obejrzeć jakiś film, a nie mamy czasu, żeby przejechać się do kina.

Wracamy późno z pracy i zanim zjemy kolację, weźmiemy prysznic i załatwimy inne potrzeby, to jest z reguły bardzo późno. Właśnie dlatego chcemy coś zmienić i postarać się nabyć nowe kino domowe. Mamy w domu co prawda jakieś stare głośniki, ale salon jest bardzo dużo i czasem musimy dać je bardzo głośno, by słyszeć cokolwiek. Dlatego też nadszedł najwyższy czas na to, żeby to zmienić i zakupić coś nowego. Sprzęt tego typu nie jest bardzo drogi, a daje on niesamowity komfort i można oglądać dzięki niemu wszystko w świetnej jakości. Dlatego też zdecydowaliśmy się na niego bez większego zastanowienia.

Po kino domowe i meble rtv postanowiliśmy się wybrać w ostatnią sobotę, kiedy to mogliśmy ruszyć na zakupy całą rodziną i nikt z nas nie musiał pracować. Był to jedyny taki dzień tamtego tygodnia i bardzo cieszyliśmy się z faktu, że dokonamy wyboru razem. Meble, które miały być dostosowane pod kino domowe i głośniki, kupiliśmy w pierwszej kolejności. Było to oczywiste, gdyż musieliśmy na ich bazie dostosować rozmiar telewizora i kilku innych rzeczy w salonie, które mieliśmy wymienić. Dlatego też meble dobraliśmy idealnie pod rozmiar telewizorów, których jest najwięcej. Było to ważne, gdyż nie chcieliśmy się ograniczać tylko do jednej z marek.

Wybraliśmy telewizor, który spodobał się naszym dzieciom od razu, gdy go zobaczyły. Zdanie naszych najmłodszych domowników jest dla nas bardzo ważne, więc wraz z żoną nie protestowaliśmy i tak naprawdę też nas się spodobał model samsunga, który dzieci postanowiły wybrać. Po 8 godzinach zakupów musieliśmy się pojawić w domu, gdyż panowie z meblami mieli o tej godzinie podjechać pod nasz dom i wnieść je do salonu. Wszystko było już wcześniej przygotowane stare i meble oraz telewizor i głośniki były już wyniesione. Panowie wnieśli więc meble i ułożyli je tak jak chcieliśmy. Wniesiemy i montaż był w cenie zakupu, więc byliśmy bardzo szczęśliwi, że nie musimy prosić nikogo o pomoc. Z telewizorem wiedzieliśmy, że poradzimy sobie bez problemu sami.

Gdy meble zostały wniesione zachwycaliśmy się więc nimi z początku, ale po godzinie robienia zdjęć i mówienia jakie są piękne, zajęliśmy się rozpakowywaniem telewizora i tym, by podłączyć go najlepiej jak się da. Instrukcja była na szczęście bardzo prosta, ale trzeba przyznać, że podłączenie takiego zestawu zajmuje trochę czasu. Z telewizorem poszło bardzo szybko, ale najwięcej czasu zabrała nam konfiguracja kina domowego, które wymagało wprowadzenia kilku kodów i wpisania haseł. Na szczęście poradziliśmy sobie z tym po krótkim czasie i w sobotę o godzinie 21 mogliśmy całą rodziną siąść do naszego ulubionego programu.

Był to oczywiście taniec z gwiazdami, który od wielu lat oglądamy wspólnie i zachwycamy się występami wszelakich gwiazd. Nasza córka tańczy od 6 roku życia, więc kocha ten program i jest dla niej dużą inspiracją. Oglądamy go jednak dla siebie i nie tylko z tego powodu. Fajnie jest bowiem oglądać swoich ulubionych aktorów oraz inne gwiazdy sceny, które prezentują się w obcej dla nich do tej pory inscenizacji. Dlatego też fajnie jest czasem zaobserwować wiele osób, które muszą sobie radzić w ciekawych sytuacjach. Zakup nowych mebli rtv i TV 4K oceniamy fantastycznie. Dodały nam one do salonu dużo ożywienia i spędzamy dzięki tym zakupom więcej czasu razem, dzięki czemu nasza rodzina coraz bardziej się cementuje. A przecież o to chodzi w każdej rodzinie, by być bliżej siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here