Podstawa do stołu zaprojektowana na miarę – to możliwe!

0
1262

Urządzanie nowego mieszkania czy domu to niełatwy proces. W dzisiejszych czasach, kiedy sklepy oferują masę podobnych do siebie produktów, wykonywanych według jednego wzoru, ciężko trafić na coś oryginalnego i wyrafinowanego. Sieciówki meblarskie prześcigają się w wymyślaniu coraz tańszych i prostszych mebli takich jak: stoły, krzesła, szafki, regały. Jeśli chcesz, żeby Twoje mieszkanie lub dom wyróżniały się ponadprzeciętnym designem, zastanów się nad samodzielnym skomponowaniem swoich mebli, wykonanych na indywidualne zamówienie. W ten sposób możesz wykonać na przykład podstawę do stołu, czy wymarzony blat.

Podstawa do stołu i blat – kluczowe elementy w domu

Nie od dziś wiadomo, że stół to jeden z najważniejszych mebli w całym domu. To miejsce, gdzie przynajmniej raz dziennie, na co dzień i od święta, może spotkać się cała rodzina. To miejsce gdzie prowadzimy najbardziej wciągające rozmowy, gdzie jemy najwspanialsze potrawy, gdzie spotykamy się z przyjaciółmi i śmiejemy do rozpuku. 

Dobry stół powinien być oryginalny i wyróżniać się w skali całego domu. Dlatego też, warto znaleźć producenta, który wykona na zamówienie blat i podstawę do stołu, które zauroczą nas samych i zahipnotyzują naszych gości. Dzięki wyborze osobno blatu i podstawy do stołu mamy okazję stworzyć niepowtarzalną, niesztampową kompozycję, która będzie przyciągać wzrok. Nikt nie przejdzie obok takiego stołu obojętnie, a pytania o to “gdzie kupiłaś taki oryginalny mebel” będą powracać jak bumerang. 

Jedna podstawa do stołu – wiele możliwości

Każda podstawa do stołu będzie inna. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a wszystko leży w gestii naszej wyobraźni. Kluczowe przy podjęciu decyzji o wyborze odpowiedniego elementu jest rozważenie jakie będzie docelowe przeznaczenie naszego stołu, w jakim stylu ma on być i z jakich materiałów chcemy, żeby były wykonane podstawa do stołu i blat.

Na ogół wyróżnia się podstawy do stołów, które w bazie mają mosiądz, stal lakierowaną proszkowo, stal nierdzewną barwioną, stal nierdzewną polerowaną, stal nierdzewną szlifowaną czy żeliwo. Kolumna podstawy może być natomiast drewniana, drewniana z elementem stalowym, mosiężna, ze stali lakierowanej proszkowo, ze stali nierdzewnej barwionej, ze stali nierdzewnej polerowanej, ze stali nierdzewnej szlifowanej lub z żeliwa. 

Podobnie można wybrać także rdzeń podstawy do stołu, jej powierzchnię zewnętrzną i kolor. Podstawy do stołów realizowane są w różnych rozmiarach, wysokościach i kształtach – tu wszystko zależy od naszych oczekiwań i przeznaczenia konkretnego mebla.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem wymarzonego stołu do swojego domu lub mieszkania i nie chcesz ograniczać się do wyboru mebla z jednej z popularnych sieciówek meblarskich, koniecznie odwiedź stronę: mebella.pl. Ten producent mebli na indywidualne zamówienie zrealizuje każdą, nawet najbardziej skomplikowaną wizję. Dzięki wyborze takich mebli, np. Podstawy do stołu czy blatu, Twoje mieszkanie stanie się niepowtarzalne i oryginalne. Pozwól sobie na stół Twoich marzeń! Wybierz mebel, który wytrzyma przez długie lata i będzie zachwycał każdego dnia! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here