Ponadczasowe i wytrzymałe uchwyty meblowe

Wielu z nas ma świadomość, że o atrakcyjnym wyglądzie danej rzeczy decydują detale. Tak też jest w przypadku szafek. Starannie dobrany front wygląda nie do końca dobrze bez odpowiedniego uchwytu. Poza tym uchwyt pełni również bardzo ważną funkcję – wspomaga otwarcie drzwiczek. Producenci uchwytów meblowych tworzą naprawdę szeroką ofertę tego typu artykułów. W marketach budowlanych dostępna jest jedynie niewielka część najbardziej uniwersalnych modeli. Szukając trwałych i stylowych uchwytów, warto przejrzeć ofertę sklepu, który specjalizuje się w ich sprzedaży.

Który sklep oferuje szeroki wybór uchwytów meblowych?

Ten dobrze zaopatrzony sklep to SkandynawskieUchwyty.pl. Firmę tworzy polsko-szwedzka załoga, która ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu kuchni oraz elementów zabudowy. Zalążkiem powstania firmy była uboga oferta uchwytów meblowych. Aby znaleźć odpowiedni egzemplarz uchwytu, trzeba było bardzo długo szukać albo wykonać go samodzielnie. W związku z tym, że ta druga sytuacja powtarzała się częściej, założyciele firmy postanowili, że zajmą się projektowaniem i produkcją uchwytów na większą skalę.

SkandynawskieUchwyty.pl prezentuje imponujący katalog uchwytów meblowych oraz innych dodatków, takich jak: wieszaki, włączniki, listwy oświetleniowe, dekoracje. Firma posiada w ofercie produkty własnej marki oraz wyroby innych znanych producentów, takich jak Buster + Punch, OPEN&HIDE, BB Sweden, Furnipart, Plankton, Lagerform, GOAT STORY, czy Line Falk Trading AB.

Strona sklepu dostępna jest w sześciu wersjach językowych. Firmowy blog dostarcza wielu inspiracji. Warto zwrócić uwagę, że sprzedawane produkty są bardzo szczegółowo opisane. Z załączonej specyfikacji można szybko uzyskać informację o średnicy i wysokości uchwytu oraz o materiale, z którego został wykonany.

Rodzaje uchwytów meblowych

W ofercie sklepu dostępnych jest wiele rodzajów uchwytów meblowych. Tego typu produkty mogą różnić się sposobem zastosowania, stylem, wielkością, kolorem oraz rodzajem materiału, z którego zostały wykonane.

Jeśli chodzi o zastosowanie, to wyróżnia się uchwyty: podłużne, jednopunktowe, dwupunktowe, wielopunktowe, krawędziowe, muszlowe, wpuszczane, gałki, kołatki, T-BAR, L-BAR, krótkie, dla dzieci. W opcji są uchwyty w takich stylach jak: nowoczesny, skandynawski, loftowy, klasyczny, retro, art deco, minimalistyczny. Z całą pewnością znajdzie się tu model pasujący do danego mebla. 

Uwagę przyciąga także kolorystyka uchwytów. Zdecydować się można na zakup gałki meblowej w kolorze czarnym, złotym, srebrnym, białym, szarym, niebieskim, różowym. Pasują one do mebli znajdujących się w różnego typu pomieszczeniach, w tym w salonach, biurach, pokojach dziecięcych, kuchniach, łazienkach.

Materiał wykonania uchwytu ma znaczenie

Na poziom użyteczności oraz wygląd uchwytu bardzo istotnie wpływa materiał, z którego taki artykuł wykonano. W sprzedaży znaleźć można uchwyty wykonane z aluminium, porcelany, miedzi, stali nierdzewnej, skóry, chromu, drewna, cynku, żeliwa, tworzywa sztucznego, ceramiki, gumy, szkła, betonu, kamienia, mosiądzu i innych metali.

Każda grupa materiałowa ma sporą reprezentację. Znów dużym zainteresowaniem cieszą się uchwyty wykonane z drewna. Ich pełną ofertę znaleźć można pod adresem: skandynawskieuchwyty.pl/uchwyty-meblowe-drewniane. Drewno to materiał uniwersalny, ciepły i stylowy. Do produkcji uchwytów wykorzystuje się różne jego gatunki, na przykład: brzozę, dąb, czy orzech włoski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here