Zaoszczędź miejsce dzięki szafie przesuwnej

Szafa przesuwna pozwala nie tylko na wygodne i praktyczne przechowywanie garderoby, rzeczy osobistych czy dokumentów, ale także na zaoszczędzenie miejsca w pomieszczeniach, w których standardowo otwierane drzwi od szafy po prostu nie miałyby racji bytu. Znakomicie sprawdzi się w mieszkaniu, ale również w biurze.

Praktyczność szafy przesuwnej

Szafy przesuwne mają tę przewagę nad szafami otwieranymi standardowo, że nie wymagają za dużo miejsca podczas ich otwierania – ta kwestia w małych pomieszczeniach może stanowić kłopotliwe ograniczenie. Do tego drzwi przesuwne nie mają szans na samoczynne otwieranie się w sytuacji, gdy szafa jest pełna po brzegi, jak bywa to w przypadku drzwi otwieranych w standardowy sposób. Szafa przesuwna nie wymaga uchwytów do jej otwierania, dzięki czemu cały front może pokrywać dużych rozmiarów lustro, niezbędne w garderobie czy sypialni. Taki mebel z lustrem skutecznie powiększa optycznie wnętrze, rozjaśnia je oraz będzie stanowić uzupełnienie charakteru całej aranżacji.

Szafa przesuwna, jakiej potrzebujesz

Szafy przesuwne są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają wygodnego i praktycznego sposobu na ulokowanie swoich ubrań oraz rzeczy osobistych. Zazwyczaj miejsce na wiszące ubrania stanowi pewną część powierzchni w szafie, natomiast reszta rzeczy może być z powodzeniem ułożona na półkach czy w szufladach. Nad lub pod częścią na wieszaki znajduje się miejsca na przechowywanie butów, bielizny lub np. sprzętu gospodarstwa domowego. Dzięki temu, że zazwyczaj szafy przesuwne są wysokie aż do sufitu, można przechować w niej znacznie więcej rzeczy niż w standardowych, mniejszych szafach. Szafy przesuwne są także głębsze, przez co za miejscem przeznaczonym na wiszące ubrania można przechowywać przykładowo deskę do prasowania.   

Szafa przesuwna

Szafa przesuwna – nie tylko w domowej garderobie    

Przez swoje uniwersalne zastosowanie, a także olbrzymią powierzchnię przechowywania, szafy przesuwne cieszą się popularnością nie tylko w domach, ale także w biurach, gdzie metraż jest znacznie ograniczony przez pozostałe niezbędne wyposażenie przestrzeni biurowej. W takich szafach z powodzeniem można przechowywać segregatory z dokumentami. Zamykane szafy przesuwne są znacznie lepszym rozwiązaniem od odkrytych półek, szczególnie z tego względu, że zawarte w teczkach wrażliwe dane powinny być szczególnie chronione przed osobami z zewnątrz. Jednak szafa przesuwna w biurze to nie tylko miejsce na ważne dokumenty, ale także dobre lokum na przechowywanie odzieży wierzchniej czy drobnych rzeczy należących do pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here