Co warto wiedzieć o SmartThings Home?

0
148

Inteligentny dom nie jest już przyszłością, a teraźniejszością. Dostępne w przestrzeni mieszkalnej urządzenia mogą ułatwiać Ci wykonywanie codziennych czynności, a nawet dostarczać rozrywki w różnym wydaniu. Aby było to możliwe, warto postawić na SmartThings Home. W ofercie marki Samsung znajdziesz wiele sprzętów, którymi możesz sterować nawet z poziomu Twojego telefonu. Jak to możliwe? Podpowiadamy!

Czy znasz już SmartThings Home? Poznaj inteligentny dom

SmartThings Home to nic innego, jak inteligentny dom, którego działanie opiera się na korzystaniu z wielofunkcyjnych, nowoczesnych urządzeń. Marka Samsung tworzy sprzęty, które mają być odpowiedzią na potrzeby konsumentów. W dzisiejszych czasach istotne jest, aby znacząco skrócić czas wykonywania obowiązków domowych oraz zyskać łatwy dostęp do rozrywki.

Właśnie dlatego nasze telewizory połączone są ze smartfonami, a my zdalnie możemy podejrzeć zawartość lodówki. Co jednak warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się skorzystać z inteligentnego domu?

Czym wyróżnia się urządzenie Smart? Poznaj aplikację SmartThings

Poznaj SmartThings Smart Home! Jeżeli interesuje Cię proste i łatwe sterowanie inteligentnymi urządzeniami marki Samsung, to nie obędzie się bez korzystania z nowoczesnej aplikacji. Wybierając SmartThings*, możesz z łatwością obsługiwać kompatybilne z nią sprzęty. O czym mowa? Jakie są zalety wspomnianej aplikacji?

Z jej pomocą stworzysz idealny nastrój w swoim domu! Możesz przykładowo zsynchronizować oświetlenie z telewizorem, sterować oczyszczaczem powietrza czy włączyć ulubioną muzykę przez soundbar. Z poziomu aplikacji możliwe jest nawet zasłonięcie rolet, jeśli te również są podłączone!

A w kuchni? Podczas gotowania czy pieczenia możemy przykładowo korzystać ze SmartThings Cooking**, gdzie znajdziemy między innymi spersonalizowane przepisy***, a także plany posiłków na cały tydzień. Dowiemy się również, jak ustawić piekarnik oraz monitorować proces gotowania zaledwie jednym dotknięciem.

Niemałą zaletą SmartThings jest łatwość użytkowania aplikacji. Dostępne opcje są intuicyjne, dlatego użytkownik na pewno poradzi sobie z ustawieniem tych, na których mu zależy. Dodatkowo SmartThings pozwala na sterowanie urządzeniami nie tylko, gdy jesteśmy w domu, ale również poza nim!

Poznaj Samsung Home

Skoro wiesz już, czym jest inteligentny dom oraz jak działa aplikacja SmartThings, warto dowiedzieć się czegoś więcej o tym, które urządzenia w asortymencie Samsung mogą ułatwić Ci wykonywanie codziennych czynności.

Tak naprawdę w każdej kategorii produktów jesteśmy w stanie znaleźć inteligentny sprzęt, którego użytkowanie jest nie tylko proste i intuicyjne. Przede wszystkim mamy tutaj dostęp do nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań i technologii. Przykładem mogą być piekarniki, w których znajduje się kamera, pralki, które uruchomisz zdalnie, telewizory, projektory, odkurzacze, lodówki czy płyty grzewcze, okapy i wiele innych!

 

* Dostępna w przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z Wi-Fi i konto Samsung. Funkcje i treść mogą się różnić w zależności od kraju.

** Wymaga dostępu do sieci bezprzewodowej, konta Samsung Account i aplikacji Samsung SmartThings. Aplikacja Samsung SmartThings działa z systemem operacyjnym Android 8.0 (Oreo) lub nowszym, który jest zoptymalizowany pod kątem smartfonów firmy Samsung. Ta aplikacja obsługuje również system iOS 13 lub nowszy dla modeli iPhone’a. Aplikacja SmartThings jest dostępna w sklepie App Store i Play Store.

*** Opcja dostępna w niektórych wersjach językowych, m.in. angielskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej. Brak dostępnej w wersji polskiej.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here