donice podświetlane

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że to rośliny stanowią najważniejszy element ogrodowej przestrzeni. Idealnie przycięty trawnik, a na jego tle różnorodne gatunki kwiatów i krzewów sprawiają, że otoczenie domu staje się wolną od zgiełku, przytulną oazą. Aby jednak rośliny mogły pełnić dominującą rolę, potrzebują specjalnej oprawy. Donice podświetlane sprawdzą się w tym zakresie fenomenalnie!

Dlaczego warto kupić donice podświetlane?

Co przemawia na korzyść donic podświetlanych? Bez wątpienia szereg zalet, wypływających zarówno z praktycznego, jak i estetycznego zastosowania. Oprócz tego, że potrafią wprowadzić do wnętrza oryginalny, klimatyczny nastrój to dodatkowo stanowią efektowny pojemnik na rośliny, który tuż po zmroku zachwyca designerskim charakterem. W efekcie, donice podświetlane oświetlają przydomową przestrzeń, tworząc imponujące iluminacje. Nic zatem dziwnego, że ich pięknem zachwycają się architekci i projektanci wnętrz, jak również wszyscy koneserzy pięknych dodatków, którzy poszukują niecodziennych dekoracji do ozdobienia domu i ogrodu.

Czy tylko do wewnątrz?

O tym, że donice podświetlane stanowią świetny dodatek do domu, wie z pewnością każdy, kto choć raz miał styczność z tego typu produktami. Doskonale prezentują się w nowoczesnym salonie czy holu. Mało osób zdaje sobie sprawę, że z równie dużym sukcesem sprawdzą się w przydomowej przestrzeni. Wykonane są bowiem z polietylenu – materiału wykazującego się wysoką odpornością na zmienne temperatury, w przedziale od – 45 st. C do +75 st. C. Dzięki temu, mogą być używane zarówno w wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nie tylko w domu, ale również w firmie!

Donice podświetlane, z uwagi na modny i nowoczesny charakter, mogą stanowić interesujące wyposażenie biura. Gabinet prezesa, sala konferencyjna, szkoleniowa czy jadalnia dla pracowników. Każde miejsce jest dobre, aby podkreślić jego wygląd urokliwymi dekoracjami. Dotyczy to nie tylko biur, ale również obiektów gastronomicznych. Wielu restauratorów chętnie wybiera doniczki podświetlane do upiększenia przestrzeni kawiarni, ogródków czy klubów plenerowych.

Bogaty wybór dla najbardziej wymagających klientów

Donice podświetlane charakteryzuje bogata różnorodność. Oznacza to, że można wybierać spośród szerokiego wyboru kształtów i wymiarów oraz swobodnie dopasowywać je do posiadanej przestrzeni. Ich delikatne światło może być LED-owe oraz posiadać do 16 milionów kolorów, których wybór ułatwi pilot zdalnego sterowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here