kosa stihl

Aby przydomowy trawnik mógł stanowić oazę spokoju, wymaga właściwej pielęgnacji. Z pomocą przychodzą odpowiednie urządzenia, m.in. kosa Stihl. Doskonale sprawdzi się w tych miejscach, w których zwykła kosiarka nie da rady. Miejsca o dużym zagęszczeniu roślin lub trudny i nierówny teren – to wyzwania dla kosy mechanicznej, którym jest w stanie sprostać w imponujący sposób. W ofercie producenta znajdują się lekkie i łatwe do manewrowania modele przeznaczone do drobnych prac ogrodowych oraz duże, służące do koszenia w trudnych warunkach.

Stihl – firma o ugruntowanej pozycji

Swoją działalność marka Stihl rozpoczęła w 1926 roku, kiedy to Andreas Stihl skonstruował pierwszą pilarkę łańcuchową. W kolejnych latach systematycznie wprowadzono nowe modele, aby już wkrótce rozpocząć produkcję innych urządzeń. I tak oferta firmy zaczęła obejmować również kosiarki, kosy czy dmuchawy do liści. Wszystkie produkty marki Stihl cieszą się ugruntowaną pozycją na rynku. Ich sprzedaż prowadzona jest w 160 krajach na świecie, w tym również w Polsce. Kosa Stihl, podobnie jak inne urządzenia tej firmy zapewniają wysoki komfort pracy przy zachowaniu maksymalnej niezawodności.

Tania i skuteczna – kosa FS 38 i FS 40

Asortyment kos Stihl obejmuje różnorodne modele, spośród których możliwy jest dobór idealnie pasującego do osobistych potrzeb i preferencji. Klienci poszukujący lekkiego, a przy tym taniego urządzenia powinni zwrócić uwagę na model FS 38. Idealnie sprawdzi się do podkaszania małych powierzchni. Charakteryzuje się prostą obsługą, łatwością manewrowania oraz stosunkowo niską ceną.

Alternatywą dla modelu FS 38 jest kosa Stihl FS 40. Jej niewątpliwym atutem, oprócz przystępnej ceny zakupu, jest możliwość szybkiego uruchomienia i wyłączenia silnika (przycisk STOP) oraz zastosowanie uchwytu obwiedniowego. Przeznaczona do przycinania trawy wokół drzew i roślin, a także przy ogrodzeniach czy innych przeszkodach.

Do pracy w trudniejszych warunkach – FS 90 i FS 240

Większy teren to także konieczność posiadania lepszego, bardziej wydajnego sprzętu. Jednym z urządzeń, które świetnie poradzi się w pracy na tak wymagającym obszarze jest model FS 90. Wyposażony w system antywibracyjny redukujący liczbę drgań oraz system dekompresyjny – dla jeszcze wyższego komfortu użytkowania. Sprzedawany w komplecie z okularami ochronnymi zapewniającymi bezpieczeństwo użytku. Jest to model kosy Stihl, który ceniony jest za łatwość manewrowania, wytrzymałość i lekkość.

Osoby poszukujące jeszcze lepszego sprzętu do koszenia dużego terenu, powinny zapoznać się z modelem FS 240. To urządzenie, które nie tylko zapewni wygodę użytkowania, ale również wytrzymałość oraz dobre wyposażenie.

Potrzebna Ci niezawodna kosa Stihl? Wejdź na https://abexil.pl/pol_m_DLA-DOMU-i-OGRODU_Kosy_Kosy-stihl-1377.html i wybierz coś dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here