Ryobi

Ryobi to jedna z najprężniej działających na rynku marek. W jej ofercie znajdują się profesjonalne sprzęty różnego rodzaju, a także bogaty asortyment narzędzi ogrodniczych przeznaczonych do stosowania zarówno przez fachowców, jak i amatorów. Firma wyróżnia się na rynku przede wszystkim produkcją narzędzi elektrycznych.

Ryobi firma

Ryobi jest marką należąca do międzynarodowej grupy TechTronic Industries (TTI). Grupa ta zyskała na pozycji światowego lidera w zakresie produkcji elektronarzędzi. Ten globalny lider skupia się na dostarczaniu akumulatorowych rozwiązań z zakresu elektronarzędzi profesjonalnych, które przeznaczone są do zastosowań domowych oraz w ogrodzie.

Marka rozwija się bardzo dynamicznie. Stawia nie tylko na sprawdzone rozwiązania, ale i innowacje oraz wykorzystanie ciekawych technologii, aby tworzyć sprzęty, które są niezawodne w działaniu, wielofunkcyjne, łatwe w obsłudze, a do tego ich cena odzwierciedla oferowaną jakość.

Ryobi historia firmy

Ryobi to marka, która na polskim rynku gości od dobrych kilku lat. Międzynarodowa grupa TTI, do której ona należy, została założona w 1985 roku. Siedziba firmowa znajduje się w Hong Kongu, przy czym oddziały można znaleźć na całym świecie, praktycznie na każdym kontynencie, dzięki czemu z oferty korzysta coraz liczniejsze grono wiernych użytkowników.

Elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe Ryobi tej marki mogą się pochwalić najwyższą jakością wykonania, dostosowaniem do potrzeb zarówno amatorskiego, jak i profesjonalnego zastosowania. Co roku firma opracowuje nowe rozwiązania i szuka pomysłów na to, jak ulepszyć dotychczas stosowane narzędzia i sprzęty. Dzięki temu do rąk użytkowników trafiają produkty, które są również wydajne w działaniu, gwarantują komfort pracy z nimi, a do tego nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo ich stosowania.

Narzędzia ogrodowe Ryobi

Narzędzia ogrodowe Ryobi oferuje sklep narzędziowy Emast. Można wśród nich znaleźć między innymi sprzęty przeznaczone do pielęgnacji trawników, drzew i żywopłotów; pielęgnowania całego ogrodu, porządkowania go, a także pozwalające na łatwiejsze utrzymanie w nim porządku.

Zobacz też Kosa spalinowa czy elektryczna? Która będzie odpowiednia do ogrodu

W firmowej ofercie poza narzędziami ogrodniczymi nie brakuje mnóstwa elektronarzędzi, akumulatorów i ładowarek oraz praktycznych akcesoriów.

Proponowane sprzęty mogą się pochwalić nowymi funkcjami, takimi jak Expand-It™, Autoshift™, Touchstart™. Wszystkie z nich są stworzone z myślą o tym, aby zarówno majsterkowanie, jak i prace w ogrodzie czy inne zadania realizowane przez użytkowników, przebiegały prosto i łatwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here