Świece w szkle – niepowtarzalny klimat

0
4559

Największą rolę w kreowaniu stylu pomieszczenia mają dodatki. Poduszki, ramki, świece to drobne elementy dekoracyjne o dużych możliwościach, których nie powinno się lekceważyć i zaniedbywać. Ich kształty, kolory oraz materiały, z jakich są wyprodukowane, mają wpływ na to, jak wizualnie odbieramy całą aranżację przestrzeni. Szczególny wkład w budowanie nastroju wnętrza mają świece ozdobne. Ich oryginalna oprawa i kolor subtelnie podkreślą styl, jaki chcemy stworzyć w domu.

Unikalny drobiazg do każdej przestrzeni

Jeśli szukamy niebanalnej ozdoby do salonu, sypialni i ogrodu idealnie w tej roli sprawdzą się świece w szkle. Występują one w wielu wariantach, co pomaga w dopasowaniu ich do naszych potrzeb. Duża różnorodność wynika m.in. z kształtu i wielkości szkła, w którym zatopiony jest wosk. Najbardziej popularne są świeczki okrągłe. Dostępne są w dużej ilości rozmiarów, łatwo je więc dobrać do powierzchni pomieszczenia. Dzięki ustawieniu obok siebie świec o niejednakowych wielkościach, uzyskamy unikalną kompozycję przestrzenną. Uzupełnieniem designu będzie rysunek czy napis na szkle oraz jego kolor. W ogrodzie, oprócz ozdobnej roli, świece spełnią funkcję dodatkowego urokliwego oświetlenie, przy którym można miło spędzić czas nawet po zapadnięciu zmroku.

Świeczki doskonale wpasują się również w atmosferę łazienki. Jest to pomieszczenie w którym raczej ograniczamy ilość bibelotów do podstawowych i potrzebnych akcesoriów. Świeczka, w tym wypadku, jest wyjątkiem. Swoją formą dodaje kolorytu i nie ma nic przyjemniejszego niż kąpiel w towarzystwie migocących i pachnących świeczek. Świece w szkle to pomysł na drobny, ale elegancki prezent. Wyprodukowana z wysokiej jakości składników, ucieszy każdą panią domu.

Blask i aromat w twoim domu

Kiedy zależy nam na bardziej magicznej i intymnej atmosferze, wystarczy je zapalić, a płomień stworzy dodatkowy klimat. Światło w świecach w szkle migocze i odbija się od gładkiej powierzchni i dostarcza nam wielobarwnych wrażeń wizualnych.

Oprócz tego, jeśli wybierzemy świece w szkle zapachowe, będziemy mogli cieszyć się przyjemnym aromatem, który dyskretnie obejmie całe pomieszczenie. Olejki eteryczne w wosku dają ukojenie naszym zmysłom, sprawiają, że łatwiej się odprężamy . Kompozycje zapachowe nawiązują do kwiatów, drzew, owoców i przypraw. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, możemy wybrać świeżość morskiej bryzy, albo korzennym cynamon, by ocieplić wnętrze.

Świeczki, mimo swojego niepozornego wyglądu, są doskonałym dopełnieniem wystroju każdego wnętrza. Dobra ich jakość i odpowiedni bukiet zapachów pomoże nam wykreować osobistą i unikalną przestrzeń, w której z przyjemnością odpoczniemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here