Dlaczego warto wybrać mieszkanie na Naramowicach

Wybór mieszkania lub domu to dla wielu z nas najważniejsza decyzja, jaką podejmujemy w dorosłym życiu. Podjęcie jej nie jest łatwe z kilku względów. Przede wszystkim – tak duża inwestycja nie każdemu przychodzi z łatwością. Większość z nas musi postarać się o kredyt, co wiąże się z koniecznością wcześniejszego oszczędzania bądź odpowiedniego zatrudnienia. Często wiele czynników musi złożyć się na to, abyśmy dostali pozytywną odpowiedź. Jeśli już dostaniemy kredyt, rozpoczyna się szukanie idealnego gniazdka. To również jest trudny etap. Szczególnie jeśli należymy do osób wyjątkowo wymagających i lubujących się w szczegółach. Wtedy nie potrafimy przejść do porządku dziennego nawet nad najdrobniejszą cechą. Oczywiście nie ma się co dziwić. Ostatecznie kupujemy coś, co teoretycznie ma nam służyć do końca życia, a przynajmniej przez dłuższy czas. To ile musimy wziąć pod uwagę jest często oszałamiająca. Jeśli szukacie czegoś w okolicach Poznania, to poniżej przedstawimy Wam listę tego, co sprawia, że Naramowice mieszkania to idealna inwestycja.

Lokalizacja  

Naramowice to jedna z młodszych dzielnic Poznania. Przez długi okres było to miejsce, które nie cieszyło się taką popularnością jak Jeżyce czy Piątkowo. Na szczęście od kilku lat ten trend się zmienia. Obecnie wielu z nas szuka takiego miejsca, które będzie jednocześnie blisko centrum, ale w spokojnej okolicy. Dzięki temu udaje się nam osiągnąć idealny kompromis: dzieci mają blisko do szkoły, my do pracy, w okolicy znajdziemy wszelkie udogodnienia, ale jednak po otwarciu okien słyszymy śpiew ptaków, a nie ryk silników. Dzięki temu Naramowice mieszkania to dobry pomysł dla każdego, kto pragnąłby właśnie takiego rozwiązania. Do centrum jedzie się szybko, mniej więcej piętnaście, dwadzieścia minut.

Blisko do tego, na czym nam zależy

Naramowice to część Poznania, z której będziesz miał blisko wszędzie tam, gdzie chcesz. Z jednej strony masz niedaleko do Warty oraz Rezerwatu Przyrody Żurawiniec, a z drugiej w okolicy znajdziesz wszystko to, co niezbędne dla każdego. Apteki, ośrodek zdrowia, szkoły, kościoły, sklepy i centra handlowe. Poza tym bliskość centrum, o czym pisaliśmy powyżej, to pewność, że w ciągu kilku minut dotrzemy do kina, teatru, restauracji czy pubu i spotkamy się ze znajomymi czy rodziną. Dzięki Naramowice mieszkania nie musimy z niczego rezygnować.

Wyjątkowe inwestycje

W mieście trudno o oryginalne, nowe budownictwo. Zazwyczaj spotykamy się albo z projektowanymi na jedno kopyto nowymi inwestycjami, albo z mieszkaniami z drugiej ręki. Naramowice mieszkania to wyjątkowy projekt. Powstające tam osiedle Nove Olendry to coś wyjątkowego. Już na pierwszy rzut oka prezentuje się inaczej. Elewacja nie jest biała, ani szara, jak w większości przypadków, lecz imituje cegłę. Każde mieszkanie posiada balkon, a metraże są tak dobrane, że w zależności od tego, czy szukasz mieszkania dla singla, pary czy młodej rodziny z dzieckiem – z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty tej niezwykłej inwestycji na noveolendry.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here