fotowoltaika dla domu

Całe życie płacisz rachunki za prąd. Pozwól, żeby ktoś zapłacił je za Ciebie! Fotowoltaika dla domu to genialne rozwiązanie, pozwalające na oszczędność pieniędzy. Zanim jednak porwiesz w strzępy kolejny rachunek, przeczytaj uważnie poniższy artykuł i zastanów się, czy instalacja fotowoltaiczna jest dla Ciebie.

Fotowoltaika dla domu: czy się opłaca?

Pomnóż swoje miesięczne wydatki na elektryczność przez dwanaście. Oto suma, którą mógłbyś zaoszczędzić w skali roku i przeznaczyć ją na realizację marzeń. Wakacje z całą rodziną? Nowy samochód, który od dawna chodzi Ci po głowie? A może rozpoczęcie własnego biznesu?

Możliwości jest mnóstwo i wszystkie staną przed Tobą otworem, jeśli przestaniesz płacić rachunki, a zaczniesz inwestować w siebie i ekologiczne sposoby pozyskiwania prądu.

Instalacjami fotowoltaicznymi zajmujemy się od wielu lat. W Pelsun od podstaw realizujemy każdą inwestycję: przybliżamy działanie paneli słonecznych, badamy potrzeby klientów, sprawdzamy możliwości budynków i przedstawiamy najkorzystniejsze rozwiązania. Następnie dbamy o transport i montaż w dogodnym terminie.

Pelsun to fotowoltaika dla domu, która stawia na ochronę środowiska i ekologiczne rozwiązania. Inwestując w panele fotowoltaiczne, gwarantujesz sobie przyjazne środowisko dla całej rodziny. Co więcej, przestajesz płacić kosztowne rachunki za prąd! Od teraz zyskujesz energię za darmo.

Prosto ze Słońca!

Jak działa fotowoltaika, gdy nie ma Słońca?

Kluczem do oszczędzania na energii słonecznej jest właściwie dobrana fotowoltaika dla domu. Instalacje paneli słonecznych w Pelsun pozwalają na:

  • Produkcję energii w ilości zaspokajającej potrzeby domu.
  • Gromadzenie nadwyżki energii w sieciach elektroenergetycznych.

fotowoltaika

Skutki naszych działań są porażająco pozytywne dla użytkowników fotowoltaiki!

Prąd, który został wysłany do sieci w okresie nadprodukcji, może zostać wykorzystany w czasie, kiedy słońca jest mniej! To powoduje, że także w pochmurnym okresie jesienno-zimowym (a także w nocy!) wciąż nie musisz płacić za rachunki. Wystarczy, że odbierzesz energię elektryczną z sieci w stosunku: 0,8kWh za każdą wysłaną 1 kWh. W przypadku fotowoltaiki powyżej 10kW, proporcje zmieniają się 1 do 0,7.

Brak Słońca nie jest więc problemem. Jedyną przeszkodą do zainstalowania paneli słonecznych jest Twoja decyzja: im szybciej ją podejmiesz, tym lepiej dla Ciebie i Twojej rodziny.

Pelsun: skuteczna fotowoltaika dla domu.

W Pelsun stawiamy na sprawdzone i skuteczne rozwiązanie. W ten sposób nasza fotowoltaika dla domu spełnia najwyższe standardy jakości. Nasi eksperci są w stanie oszacować ilość pobranej energii w ciągu roku przez Twoje gospodarstwo domowe. Co więcej, pokażemy Ci, ile zaoszczędzisz na wykorzystaniu instalacji fotowoltaicznej. Za rachunki płacisz, co miesiąc do końca życia… Za fotowoltaikę płacisz tylko raz, a do końca życia cieszysz się darmową energią.

To dobra inwestycja, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here