zestawy do baniek mydlanych

Zabawa na świeżym powietrzu to idealny pomysł na wspólne spędzenie czasu, integrację, jak również kształtowanie cech fizjologicznych rozwijającego się organizmu. Zabawy ruchowe połączone z wykorzystaniem ciekawych i atrakcyjnych elementów pobudzą wyobraźnię, poprawią koordynację oraz sprawią wiele radości i zadowolenia. Jakie atrakcje przypadną do gustu zarówno młodym, jak i starszym odbiorcom? Jak wykorzystać w zabawie popularne bański mydlane?

Gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Znanym i popularnym sposobem rozrywki jest puszczanie baniek mydlanych. Odpowiednio dobrane akcesoria, jak również specjalnie skomponowane zestawy do baniek mydlanych stwarzają wiele możliwości na każdą okazję. Dzięki nim możliwe jest samodzielne produkowanie różnej wielkości i kształtu tworów, uatrakcyjnienie każdych urodzin, imienin czy przyjęcia plenerowego, jak również przyglądanie się profesjonalnie przygotowanemu pokazowi. Dzięki znanej i lubianej zabawce można przede wszystkim:

– zorganizować zawody na największa bańkę mydlaną,

– stworzyć bal bąbelkowy,

– przeprowadzić zawody w zbijaniu “latających kulek”,

– zamknąć siebie lub całą grupę w bańce,

– stworzyć pokaz wirujących baniek do muzyki, itp.

Cechy i elementy zestawu.

Zestawy do baniek mydlanych standardowo w swoim komplecie posiadają kila ważnych elementów. Choć mogą się nieznacznie od siebie różnić, zawsze w asortymencie można znaleźć:

  • płyn do tworzenia baniek mydlanych,
  • kijki do robienia baniek – rożny kształt, wielkość, kolor,
  • kijki do tworzenia tuneli,
  • obręcz wraz z odpowiedniej długość sznurkami,
  • proszek do rozpuszczania w wodzie,
  • koncentrat do rozrabiania, o różnych zapach
  • bańkowe rakietki, itp.

Zestawy do baniek mydlanych to produkty bezpieczne, zapewniające świetną rozwijającą zabawę. Płyn nie uczula i nie pozostawia zabrudzeń na odzieży. Ponadto nie uczula i nie podrażnia skóry. Koncentrat nadaje się do użytku w każdej tego rodzaju zabawce do puszczania małych i dużych baniek.

Zabawa z oryginalnym i atrakcyjnym zestawem umożliwia odbiorcom:

– integrację,

– rozwój koordynacji, motoryki małej i dużej, jak również cech manualnych,

– wpływa na kreatywność i wyobraźnie dziecka,

– uatrakcyjnia każde przyjęcie czy imprezę zorganizowaną,

– pozwala “przenieść się do innego świata”,

– rozwój emocjonalny i fizjologiczny,

– itp.

Zestawy do baniek mydlanych posiadają odpowiednie certyfikaty CE. Są całkowicie bezpieczne, a za pomocą specjalnej receptury płynu możliwe jest stworzenie wielkiej, nawet kilku metrowej bańki mydlanej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here