Jednouchwytowa bateria umywalkowa- idealne wyposażenie każdej łazienki

0
1037

Ze względu na trudne warunki w łazience szczególnie ważna jest jakość wyposażenia. Stała wilgotność powietrza, nagłe zmiany temperatury to czynniki,  które nie wpływają dobrze na meble lub inne elementy wyposażenia łazienki. Dlatego też warto zdecydować się na baterię umywalkową GROHE Eurosmart, która nawet po latach użytkowania może zagwarantować imponującą trwałość, bezpieczeństwo i niezawodność. Produkt ten jest dowodem na to, że istnieje połączenie wysokiej jakości produktu z atrakcyjną ceną.

GROHE Eurosmart – niezastąpiona bateria umywalkowa do Twojej łazienki

Eurosmart GROHE to bateria umywalkowa z zestawem odpływowym, która jest w stanie zaspokoić wszystkie wymagania użytkownika, które dotyczą niezawodności oraz funkcjonalności produktu. Jest wyposażona w ceramiczną głowicę GROHE SilkMove, która może dokładnie kontrolować parametry przepływu wody i działać bezawaryjnie nawet przez 20 lat. Wysoka wytrzymałość chromowanej powłoki GROHE StarLight idzie w parze z wytrzymałością główki, która chroni powierzchnię baterii Eurosmart GROHE przed zarysowaniami i przebarwieniami, będąc jednocześnie niezwykle łatwą w utrzymaniu czystości. Dlatego za każdym razem, gdy zostanie przetarta wilgotną szmatką, będzie prezentować się jak nowa.

Ponadczasowe wyposażenie łazienki

GROHE wypuściło swój pierwszy produkt Eurosmart w 1999 roku. Od tego czasu ten typ baterii jest popularny na całym świecie i stał się klasycznym produktem uwielbianym przez użytkowników. W ofercie akcesoriów znajdziesz produkty do łazienek, kuchni i obiektów użyteczności publicznej. Aktualnie dostępne produkty Eurosmart GROHE są wygodniejsze, szybsze w instalacji i łatwiejsze w utrzymaniu. Dzięki temu korzystanie z wody w domu stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością.

Dbałość o środowisko oraz o klienta

Producent baterii umywalkowowej GROHE Eurosmart wierzy, że życie może stać się prostsze i stara się, aby montaż produktu był również jak najprostszy. Dlatego opracował wraz z doświadczonymi instalatorami niezwykle intuicyjny system szybkiej instalacji QuickFix®, który można znaleźć we wszystkich liniach produktów GROHE. Skróci to czas instalacji nawet o 50%. Dodatkowo projektując baterię umywalkową GROHE Eurosmart zwrócono szczególną uwagę na ochronę cennych zasobów naturalnych. Wzgląd ten znajduje odzwierciedlenie w ograniczniku przepływu GROHE EcoJoy, który zmniejsza zużycie wody już o 50% – z korzyścią dla portfela użytkowania oraz środowiska. Bateria umywalkowa będzie odpowiednia do pozostałych akcesoriów łazienkowych. Seria GROHE Eurosmart doskonale nadaje się do domów prywatnych i apartamentów, a także luksusowych obiektów noclegowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here