Funkcjonalna elegancja w Twoim domu

Dysponujesz przestronnym salonem? A może pokój reprezentacyjny w Twoim mieszkaniu nie należy do największych? Niezależnie od metrażu, zagospodarowanie tej szczególnej przestrzeni nie musi być ani zadaniem trudnym ani też czasochłonnym. Wystarczy posłużyć się kilkoma kluczowymi zasadami w aranżacji wnętrz. Po pierwsze, zwróćmy uwagę na dominującą w danym miejscu kolorystykę, następnie skupmy się na właściwym wyborze mebli.

Postaw na uniwersalną elegancję

Styl minimalistyczny króluje w naszych domach i mieszkaniach od co najmniej kilku lat. Nie dzieje się tak bez przyczyny. Aranżacje utrzymane w tym stylu są jednocześnie funkcjonalne, jak i eleganckie, szlachetne w swojej prostocie. Jeśli jesteśmy zwolennikami prostych form i stonowanych kolorów – na pewno minimalizm będzie naszym ulubionym stylem.

Kolory, które wybieramy do takich salonów także są zazwyczaj neutralne – to biel albo szarość w wielu odsłonach lub delikatne pastele. Na takim tle doskonale będą się prezentować meble w podobnej kolorystyce. Ciekawym zabiegiem jest również wprowadzenie elementów w mocniejszych barwach czy wzorach, które będą akcentem przełamującym zbyt monotonną jednorodność. Takim kontrapunktem może być np. niebanalna fototapeta na jednej ze ścian albo meblościanka – czarna na białym tle ścian albo biała w pokoju pomalowanym na szaro czy utrzymanym w fiolecie i w wielu innych wariantach kolorystycznych.

Prostota formy współczesnych meblościanek to także ich atut jako mebli uniwersalnych, które z powodzeniem można dopasować do niemal każdego wystroju, bez konieczności przeprowadzania większych zmian, gdy mamy ochotę odświeżyć styl salonu lub innego pokoju.

Proste formy i łatwe zakupy

Meblościanki to jedne z najczęściej nabywanych mebli. Te proste zestawy nadają się do każdego pokoju – dużego i niewielkiego. Składają się z różnych elementów – to m.in. szafy stojące, półki wiszące, regały oraz szafki TV i komody. 

W katalogach firm wnętrzarskich znajdziemy wiele kolekcji meblościanek – mniej lub bardziej rozbudowanych. Klient ma zapewniony wybór różnych elementów wchodzących w skład danego kompletu, dzięki temu optymalnie dopasuje meblościankę do swojego salonu czy pokoju.

Taką możliwość daje swoim klientom sklep Per La Vita  oferujący meble własnej produkcji, m.in. w ramach sprzedaży internetowej. W kolekcjach Per La Vita znajdziemy wiele propozycji meblościanek, mniej lub bardziej złożonych, z jedną albo dwoma szafami, z komodami, stolikami TV, półkami wiszącymi, szafkami, regałami itp. 

Poszczególne zestawy dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. To przede wszystkim najmodniejsze kolory: biały, ecru, czarny, różne warianty szarości, kolory drewna oraz zestawy kolorystyczne. Dzięki różnym wymiarom mebli wchodzących w skład meblościanek, a także modułów, które można dopasowywać w ramach danej kolekcji, szybko i efektywnie skompletujemy zestaw, który będzie pasował do naszego pokoju.

Szczegółowa specyfikacja techniczna znajdująca się w opisie każdego zestawu oraz prezentacja fotograficzna na stronie internetowej sklepu, pozwalają dokonać najwłaściwszego wyboru i zamówić meblościankę, bez konieczności wychodzenia z domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here