wc bezkołnierzowe

Nowoczesne miski wc zachwycają nie tylko swoim unikalnym i oryginalnym wzornictwem. Do ich zalet należy także wysoka funkcjonalność i korzystanie z nowoczesnych technologii. Jedną z najważniejszych z nich jest specjalna technologia bezkołnierzowa, która pozwala na nadanie misce bardziej higienicznej konstrukcji oraz ułatwia jej utrzymanie w czystości. Z technologii Rimless korzystają wszystkie nowoczesne miski wc bezkołnierzowe marki Roca.

Czym wc bezkołnierzowe różni się od zwykłej miski sedesowej?

W tradycyjnych toaletach pozbawionych konstrukcji bezkołnierzowej spłukiwana woda przepływa przez znajdujący się we wnętrzu miski kołnierz. Obecność tego elementu konstrukcyjnego toalety przyczynia się do gromadzenia w nim nieczystości i drobnoustrojów, a sama jego forma utrudnia dodatkowo czyszczenie wc. Z uwagi na problematyczny charakter misek wyposażonych w kołnierz zaczęto poszukiwać rozwiązania, które wyeliminowałoby związane z nim problemy. W efekcie powstały miski wc bezkołnierzowe, które są pozbawione kątów i zakamarków sprzyjających gromadzeniu się zanieczyszczeń.

Wszystkie nowe modele misek wc marki Roca są toaletami bezkołnierzowymi (Rimless). Taka konstrukcja gwarantuje wysoką higienę oraz znacznie ułatwia czyszczenie toalety, co doceni każda osoba dbająca o czystość i zdrowie w swoim najbliższym otoczeniu. WC bezkołnierzowe marki Roca, do których należą takie popularne modele, jak toalety z kolekcji Inspira, Gap oraz Meridian, wykorzystują zupełnie nowy system rozprowadzania wody, która jest spłukiwana z większą siłą oraz bardziej równomiernie rozprowadzana wewnątrz miski, co zapewnia czystość oraz świeżość między poszczególnymi czyszczeniami.

Najważniejsze korzyści z posiadania miski wc rimless

Oprócz samego braku kołnierza, wszystkie nowe modele toalet marki Roca posiadają niewielką wypukłość, której obecność sprawia, że spłukiwana woda dociera wyżej, przez co znacznie dokładnie czyści całą powierzchnię wc. W efekcie, miski wc bezkołnierzowe Roca nie tylko w pełni spełniają restrykcyjne normy unijne, ale także znacząco je przewyższają zapewniając komfortowe korzystanie z toalety oraz gwarantując jej wysoką higieniczność każdego dnia. Specjalna konstrukcja Rimless zapobiega przy tym wyciekom oraz utrzymuje wodę w obrębie miski, co pozwala na jej bezpieczne użytkowanie bez obaw o to, że spłukiwana woda wydostanie się poza toaletę.

Oprócz wysokiej higieny oraz komfortu użytkowania, miski wc bezkołnierzowe marki Roca zachwycają swoim nowoczesnym i idealnie dostosowanym do współczesnych trendów designem. Występują w szerokiej palecie kształtów i form oraz można je nabyć zarówno w klasycznej wersji stojącej, jak i nowoczesnym wariancie podwieszanym. W konstrukcję bezkołnierzową wyposażone są także inteligentne toalety myjące Inspira In-Wash, które łączą w sobie funkcjonalność wc i bidetu pozwalając w wygodny i szybki sposób zadbać o higienę osobistą. Ponadto, wykorzystana w nich technologia Rimless pozwala zmniejszyć zużycie wody potrzebnej do spłukiwania, z czym z kolei wiążą się niewątpliwe i długoterminowe korzyści dla każdego domowego budżetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here