Poznaj 3 najlepsze zamiatarki ręczne na rynku do domu i firmy

Zamiatarki ręczne to kompaktowe urządzenia sprzątające doskonale sprawdzające się do wydajnego i szybkiego sprzątania różnorodnych powierzchni płaskich. Sprawdzą się one do czyszczenia chodników, przestrzeni biurowych, magazynowych, przemysłowych i handlowych, jak również okażą się niezastąpione podczas czyszczenia prywatnych podjazdów i posesji.

Ranking top 3 funkcjonalnych i wydajnych zamiatarek ręcznych

Zamiatarki ręczne to profesjonalny sprzęt czyszczący, który pozwala na bezpyłowe oczyszczanie powierzchni płaskich wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Rynkowa oferta zamiatarek jest bardzo szeroka, przez co z łatwością znajdziemy urządzenia dostosowane do sprzątania konkretnych nawierzchni i zanieczyszczeń. Sprawdź nasze top 3 najlepszych zamiatarek ręcznych na rynku.

Zamiatarki ręczne Viper PS480

Zamiatarki ręczne Viper PS480 to pierwsze zamiatarki ręczne marki Viper. Urządzenia te cechuje niezwykle kompaktowa budowa, intuicyjna i prosta obsługa, a także szeroka funkcjonalność w rozsądnej cenie. Prezentowany sprzęt oparty jest na wytrzymałej, solidnej i odpornej na korodowanie ramie, w której umieszczone zostały miotły obracane napędem pasowym lub przekładnią dwubiegunową. Zamiatarki ręczne Viper PS480 działają całkowicie bez zasilania ani silnika, co zapewnia ich trwałość, marginalizuje potrzeby serwisowe, a także usprawnia obsługę.

Zamiatarki PS480 ważą 19,5 kg i wyposażone są miotłę główną i miotłę boczną, które łącznie zapewniają szerokość roboczą na poziomie 700 mm. Sama miotła główna mierzy 480 mm szerokości. Urządzenia wyposażone są w zbiornik na śmieci o pojemności 38 l, który łącznie z powierzchnią roboczą pozwala na uzyskanie rzeczywistej wydajności sprzątania wynoszącej ok. 2800 m2/h. Sprzęt wyposażony jest w ergonomiczny regulowany uchwyt, a dzięki niewielkiej masie i gabarytach, sprawdzi się do szybkiego czyszczenia mniejszych powierzchni – m.in. w obiektach handlowych, parkingach, obiektach użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych, magazynach czy lokalach i budynkach usługowych.

Zamiatarki ręczne Nilfisk SW250

Kompaktowe zamiatarki ręczne Nilfisk SW200 to kolejny sprzęt czyszczący do efektywnego oczyszczania szerokiego spektrum nawierzchni. Jest to bezsilnikowa konstrukcja napędzana poprzez siłę pchającą operatora, która przenoszona jest na układ przekładnikowy wprowadzający w ruch obrotowe miotły. 

Dzięki swojemu mechanizmowi roboczemu zamiatarki ręczne Nilfisk SW200 są niezwykle ciche i komfortowe w eksploatacji. Urządzenie posiada zbiornik na śmieci o pojemności 38 l oraz zespół czyszczący składający się z miotły głównej wspomaganej dwiema miotłami bocznymi. Łącznie zamiatarki ręczne Nilfisk SW200 zapewniają szerokość roboczą wynoszącą 920 mm. Wydajność zamiatania prezentowanego urządzenia z dwiema miotłami bocznymi wynosi 3680-1840 m2/godz. Cała konstrukcja sprzętu waży 20 kg.

Zamiatarki ręczne Nilfisk SW200

Zamiatarki ręczne Nilfisk serii SW200 to mniejsze zamiatarki prowadzone, które rozwiązaniami konstrukcyjnymi nie odbiegają od serii zamiatarek SW250. Niemniej, dysponują one jedynie jedną miotłą boczną, która łącznie z miotłą główną zapewnia 700 mm szerokości roboczej oraz wydajność rzędu 2800-1400 m2/godz. Z tego względu prezentowane zamiatarki ręczne sprawdzą się do efektywnego czyszczenia mniejszych przestrzeni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here